ДИСПЛЕЈ ЗА СОСТОЈБА НА БАТЕРИЈА

1.357,00 ден.   Спореди

Дисплејот за состојбата на батериите произведен од компанијата CTEK прикажува непрекинато колку проценти е полна батеријата преку светлосен индикатор. Директна конекција со батерии од тип: XS800, XC80...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.357,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дисплејот за состојбата на батериите произведен од компанијата CTEK прикажува непрекинато колку проценти е полна батеријата преку светлосен индикатор. Директна конекција со батерии од тип: XS800, XC800, XS 3600, XS 4003, XS 7000, XS 0.8, XC 0.8, MXS 3.6, MXS 5.0 или MXS 7.0 за полнење. Светлосниот индикатор е со зелена боја при напон од >12.85 V и станува црвен.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка