ДИСПЛЕЈ ЗА КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИИ

1.180,00 ден.   Спореди

На батериите им е потребно адекватно полнење за сигурена и долготрајна употреба. Со овој дисплеј дизајниран од компанијата CTEK ќе можете лесно и брзо да го одредите капацитетот на вашата батерија во ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.180,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


На батериите им е потребно адекватно полнење за сигурена и долготрајна употреба. Со овој дисплеј дизајниран од компанијата CTEK ќе можете лесно и брзо да го одредите капацитетот на вашата батерија во секое време. Капацитетот лесно се одредува лесно со помош на вградените LED сијалички во боја. Директна конекција на многу различни типови батерии како: XS800, XC800, XS 3600, XS 4003, XS 7000, XS 0.8, XC 0.8, MXS 3.6, MXS 5.0 или MXS 7.0. Индикаторното светло е зелено кога исполнетоста е >12.85 V, и преминува во црвено кога е

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка