ДИСКО КУГЛА СО ОГЛЕДАЛО И МОТОР

4.897,00 ден.   Спореди

Класика помеѓу светлосните ефекти. Прави посебна атмосфера во барови, излози, дискотеки, простории за забава итн. Куглата се состои од празно тело од фиберстакло, завиткана во вистинско огледало кое р...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.897,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Класика помеѓу светлосните ефекти. Прави посебна атмосфера во барови, излози, дискотеки, простории за забава итн. Куглата се состои од празно тело од фиберстакло, завиткана во вистинско огледало кое рефлектира и по неколку години.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка