ДИЗАЈНИРАН ОДВЛАЖНУВАЧ НА ВОЗДУХ, 60 Л, БЕЛ

71.508,00 ден.   Спореди

Одвлажнувачот се користи за постојана употреба во многу големи соби, комерцијални сектори, а погоден е и за во градежниот сектор. Со своите екстремни перформанси, овој одвлажнувач е идеален за универз...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 71.508,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Одвлажнувачот се користи за постојана употреба во многу големи соби, комерцијални сектори, а погоден е и за во градежниот сектор. Со своите екстремни перформанси, овој одвлажнувач е идеален за универзална употреба во области подложни на поплави. Кондензаторот се транспортира преку пумпа со до 180 см разлика во висина кон надвор, а на располагање е и постојан одвод. Има тркалца за лесно ракување. Максимално одвлажнување 60 л / 24 ч, во зависност од влажноста и температурата во просторијата.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка