ДИЗАЈНИРАН ОДВЛАЖНУВАЧ НА ВОЗДУХ, 30Л

33.276,00 ден.   Спореди

Овој робустен воздушен одвлажнувач на воздух може да се користи дури и во големи простории. Со помош на своите високото ладење R 407C и достапниот 4 литарски резервоар, ја отстранува акумулираната кон...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 33.276,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој робустен воздушен одвлажнувач на воздух може да се користи дури и во големи простории. Со помош на своите високото ладење R 407C и достапниот 4 литарски резервоар, ја отстранува акумулираната кондензирана вода без никаков проблем. Максимално одвлажнување на воздухот 30 л / 24 ч, во зависност од влажноста на воздухот и температурата во собата.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка