ДИЗАЈНИРАН ОДВЛАЖНУВАЧ НА ВОЗДУХ, 10L

15.340,00 ден.   Спореди

Воздушниот одвлажнување се карактеризира со едноставен и ефективен начин на работа на премногу висока влажност на воздухот во дневната соба, бањата и подрумот. Овој тестиран воздушен одвлажнувач со од...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 15.340,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Воздушниот одвлажнување се карактеризира со едноставен и ефективен начин на работа на премногу висока влажност на воздухот во дневната соба, бањата и подрумот. Овој тестиран воздушен одвлажнувач со одлични одвлажнувачки резултати со ниска потрошувачка на енергија, импресионира со својот модерен дизајн. Максимално одвлажнување е 10 L / 24 h во зависност од влажноста на воздухот и температурата во собата.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка