ДИГИТУС УСБ 2.0 IDE & SATA КАБЕЛ

1.575,00 ден.   Спореди

Идеален додаток за преносни компјутери. Со помош на овој кабел едноставно ќе копирате тврди дискови со едноставно приклучување преку USB портата. Во основа, овој кабел може да послужи за било какви ел...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.575,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Идеален додаток за преносни компјутери. Со помош на овој кабел едноставно ќе копирате тврди дискови со едноставно приклучување преку USB портата. Во основа, овој кабел може да послужи за било какви електронски медиуми кои ги задоволуваат USB 2.0 стандардите.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка