ДИГИТАЛНА ХИГРО-КОЦКА - VOLTCRAFT

2.065,00 ден.   Спореди

Дигитална хигрометар-коцка која ги прикажува временските услови. Можност за читање внатрешна температура, влажност и притисок на воздух. Специфичен дизајн со висококвалитетна рамка за поставување насе...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.065,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дигитална хигрометар-коцка која ги прикажува временските услови. Можност за читање внатрешна температура, влажност и притисок на воздух. Специфичен дизајн со висококвалитетна рамка за поставување насекаде во вашиот дом. Специјален визуелен аларм при висока влажност и можност за врнежи. 

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка