ДИГИТАЛНА РАМКА - TELEFUNKEN DPF 10332

ДИГИТАЛНА РАМКА - TELEFUNKEN DPF 10332

12.999,00 ден.   Спореди

Telefunken дигитална слика со ЛЕД дисплеј за јасен контраст, повисок квалитет на слика и мала потрошувачка на енергија. Автоматско исклучување на светлина преку ден/ноќ.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 12.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Telefunken дигитална слика со ЛЕД дисплеј за јасен контраст, повисок квалитет на слика и мала потрошувачка на енергија. Автоматско исклучување на светлина преку ден/ноќ.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка