ДИГИТАЛНА РАМКА + ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА -HAMA 26,4CM (10,4

10.290,00 ден.   Спореди

Hama дигитална фото-рамка со дисплеј за временска прогноза, како и внатрешна и надворешна температура.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 10.290,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Hama дигитална фото-рамка со дисплеј за временска прогноза, како и внатрешна и надворешна температура.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка