ДИГИТАЛНА ЛИБЕЛА 23,8 CM

5.841,00 ден.   Спореди

Вертикален и хоризонтален аголен покажувач. Осветлувачки дисплеј. Вклучена батерија и ташна. Вертикален и хоризонтален аголен покажувач. Меморирање на косина за пренос на агли. Поставување на косина в...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.841,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Вертикален и хоризонтален аголен покажувач. Осветлувачки дисплеј. Вклучена батерија и ташна. Вертикален и хоризонтален аголен покажувач. Меморирање на косина за пренос на агли. Поставување на косина во степени, Инч/фит или процент на бројчан дисплеј. Авто звук: хоринзонтално, вертикално и 45°, дополнување со акустичен сигнал кој се појавува за заштита (на пример за израмнување на предмети). Осветлен дисплеј. Вертикална и хоризонтална либела. Јак прицвстувачки магнет.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка