ДИГИТАЛНА ЛАЖИЦА-ВАГА SUNARTIS ES494

ДИГИТАЛНА ЛАЖИЦА-ВАГА SUNARTIS ES494

2.242,00 ден.   Спореди

Дигитална вага во вид на лажица за мерење на маси до 300 грама.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.242,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дигитална вага во вид на лажица за мерење на маси до 300 грама.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка