Дигитална камера, Отпорна на вода, HP C150W Double LCD 8MP 2.7" Back + 1.8" Front LCD Black.

3.690,00 ден.   Спореди

Dig. Camera HP C150W Waterproof Double LCD 8MP 2.7" Back + 1.8" Front LCD Black. Image Sensor Pixels Active 8MP (up to 16MP Interpolation) Video Resolution 640 x 480 p30 (VGA) LCD display dimension 2....

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 3.690,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Dig. Camera HP C150W Waterproof Double LCD 8MP 2.7" Back + 1.8" Front LCD Black. Image Sensor Pixels Active 8MP (up to 16MP Interpolation) Video Resolution 640 x 480 p30 (VGA) LCD display dimension 2.7” Back TFT + 1.8” Front TFT LCD Zoom 4x Digital Zoom Waterproof depth 3.0M Storage media Micro SD ( up to 32GB ) Connectors/ jacks USB: 8pin mini USB, USB2.0 full speed Power: AAA x 2 Dimensions: 97.5x61.5x23.5mm Weight 127 g Package contents HP c150w waterproof digital camera, USB cable, AAAx2 battery, Wrist strap, Quick start guide, Warranty document

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка