Дигитален pH метар PH-100 АТС

4.189,00 ден.   Спореди

Сигурен и прецизен рН-метар за употреба во училиштата, лаборатории, аквариуми, базени или за проверка на квалитет. Зачувување на податоци. Две точки за кали...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.189,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сигурен и прецизен рН-метар за употреба во училиштата, лаборатории, аквариуми, базени или за проверка на квалитет. Зачувување на податоци. Две точки за калибрација. Автоматска температурна компензација.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка