Дигитален ѕиден радио часовник

5.074,00 ден.   Спореди

Ѕиден часовник со голем приказ на податоците за времето и внатрешните и надворешните температури.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.074,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ѕиден часовник со голем приказ на податоците за времето и внатрешните и надворешните температури.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка