Дигитален ѕиден радио часовник - календар

5.310,00 ден.   Спореди

Приказ на време, датум, температура, неделен и месечен календар, аларм и потсетник за значајни датуми. Со статив за поставување на рамна површина и отвори за поставување на ѕидни површини.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.310,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Приказ на време, датум, температура, неделен и месечен календар, аларм и потсетник за значајни датуми. Со статив за поставување на рамна површина и отвори за поставување на ѕидни површини.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка