Дигитален часовник со радио-синхронизација и со звуци од природата

Дигитален часовник со радио-синхронизација и со звуци од природата

1.534,00 ден.   Спореди

Со овој часовник со дигитален приказ, во секој миг ќе го знаете точното време бидејќи тоа се синхронизира преку радиосигнал за синхронизација со светското време. Екранот е со позадинско осветление и о...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.534,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со овој часовник со дигитален приказ, во секој миг ќе го знаете точното време бидејќи тоа се синхронизира преку радиосигнал за синхронизација со светското време. Екранот е со позадинско осветление и освен времето прикажува и амбиентална температура и дата.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка