ДИГИТАЛЕН ТЕСТЕР ЗА ВОДА AquaChek®

6.785,00 ден.   Спореди

Проверете го квалитетот на водата во базенот на едноставен и брз начин. Лентите за тестирање на водата се анализираат дигитално при што на ЛЦД дипслеј се покажува и најмало отстапување.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.785,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Проверете го квалитетот на водата во базенот на едноставен и брз начин. Лентите за тестирање на водата се анализираат дигитално при што на ЛЦД дипслеј се покажува и најмало отстапување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка