ДИГИТАЛЕН ТЕРМОМЕТАР К 101

2.714,00 ден.   Спореди

Евтин почеток за професионално мерење на температурата. K101 е мерен уред за температура со исклучително висока вредност и цврстина по одлична цена.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.714,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Евтин почеток за професионално мерење на температурата. K101 е мерен уред за температура со исклучително висока вредност и цврстина по одлична цена.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка