Дигитален собен термостат

2.242,00 ден.   Спореди

Без разлика дали е ладно или топло, со овој термостат едноставно можете да го вклучувате горилникот од котелот за греење или пумпата од климатизацијата. На многу едноставен начин можете да програ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.242,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Без разлика дали е ладно или топло, со овој термостат едноставно можете да го вклучувате горилникот од котелот за греење или пумпата од климатизацијата. На многу едноставен начин можете да програмирате дневни или ноќни операции, додека на дисплејот од течни кристали (LCD) се прикажува собната температура.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка