Дигитален рН-метар Voltcraft pH-Tester PHT-01 ATC

3.304,00 ден.   Спореди

Прирачен мерен инструмент за брзо и лесно мерење pH вредности во аквариуми, базени, лаборатории итн. И покрај ниската цена, овој уред има калибрираност во една точка и вклучена автоматска темпера...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.304,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Прирачен мерен инструмент за брзо и лесно мерење pH вредности во аквариуми, базени, лаборатории итн. И покрај ниската цена, овој уред има калибрираност во една точка и вклучена автоматска температурна компензација за прецизно мерење при различни температури.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка