ДИГИТАЛЕН РАЧЕН БРОЈАЧ Voltcraft

413,00 ден.   Спореди

Се користи за прецизно броење на движење, тежина итн. Рамка со обвивка од хром и монтажен држач (Ø 53 mm) за на маса.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 413,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Се користи за прецизно броење на движење, тежина итн. Рамка со обвивка од хром и монтажен држач (Ø 53 mm) за на маса.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка