ДИГИТАЛЕН РАДИО-ЧАСОВНИК

885,00 ден.   Спореди

Овој дигитален радио-часовник со точност до секунда се инсталира речиси секаде, благодарение на димензиите од 23,5 x 48,5 mm. Се користи и како замена за веќе постоечки модул на кварцни часовници.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 885,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој дигитален радио-часовник со точност до секунда се инсталира речиси секаде, благодарение на димензиите од 23,5 x 48,5 mm. Се користи и како замена за веќе постоечки модул на кварцни часовници.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка