Дигитален прожекторски часовник со термометар

Дигитален прожекторски часовник со термометар

1.121,00 ден.   Спореди

Додадете во Вашата соба дигитален часовник со термометар. Податоците можете да ги прожектирате на ѕидот или на плафонот од собата. Истовремено, овие податоци можете да ги прочитате и на...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.121,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Додадете во Вашата соба дигитален часовник со термометар. Податоците можете да ги прожектирате на ѕидот или на плафонот од собата. Истовремено, овие податоци можете да ги прочитате и на одлично осветлениот син LCD приказник. Заради поголема практичност, на часовникот му се додадени функциите за будилник (аларм), календар и потсетник, на пример за роденденот на Вашите најмили. Едноставно, внесете го датумот на саканиот роденден и кога тој ќе дојде, ќе бидете потсетени.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка