ДИГИТАЛЕН ПРИВРЗОК - RENKFORCE DPF151

1.050,00 ден.   Спореди

Автоматско ротирање на сите меморирани слики и меморија до 70 слики. Полнење на батеријата преку УСБ кабел кој спаѓа во пакетот.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.050,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Автоматско ротирање на сите меморирани слики и меморија до 70 слики. Полнење на батеријата преку УСБ кабел кој спаѓа во пакетот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка