ДИГИТАЛЕН ПОЛНАЧ VARTA СО USB

3.894,00 ден.   Спореди

Покрај тоа што е конвенционален полнач за батерии, Varta дигиталниот USB полнач нуди USB IN и USB OUT функција.USB IN: Користете го вашиот компјутер / преносен компјутер како извор на енергија и напол...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.894,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Покрај тоа што е конвенционален полнач за батерии, Varta дигиталниот USB полнач нуди USB IN и USB OUT функција.USB IN: Користете го вашиот компјутер / преносен компјутер како извор на енергија и наполнете ги батериите во Varta полначот преку USB. USB-OUT: Секогаш имате извор за напојување за USB полнење, дури и ако нема приклучок на располагање.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка