ДИГИТАЛЕН ОДБРОЈУВАЧ

944,00 ден.   Спореди

Наместете тајмер за повеќе временски интервали со точност до секунда со помош на две копчиња и дополнителни копчиња старт/стоп за пауза.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 944,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Наместете тајмер за повеќе временски интервали со точност до секунда со помош на две копчиња и дополнителни копчиња старт/стоп за пауза.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка