ДИГИТАЛЕН МУТИМЕТАР VC-12

2.891,00 ден.   Спореди

Уред за мерење кој автоматски ја детектира точната функција на мерење со ставање на врвот на објектот за мерење и покажува ја функцијата со мерните вредности на екранот. Веќе не е можно неправилно по...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.891,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Уред за мерење кој автоматски ја детектира точната функција на мерење со ставање на врвот на објектот за мерење и покажува ја функцијата со мерните вредности на екранот. Веќе не е можно неправилно поставување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка