ДИГИТАЛЕН МУЛТИМЕТАР VOLTCRAFT VC-110

4.720,00 ден.   Спореди

Робустен уред со автоматска селекција на опсег. Идеален за хоби, како и за професионални мерења како климатизацијата, благодарение на вградениот IR термометар.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.720,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Робустен уред со автоматска селекција на опсег. Идеален за хоби, како и за професионални мерења како климатизацијата, благодарение на вградениот IR термометар.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка