Дигитален мултиметар VC170

1.625,00 ден.   Спореди

Уред за мерење на секакви вредности, и за професионалци и за аматери. Стандарди за мерење: V/DC, V/AC, A/DC, A/AC. Индикатор за празна батерија. Цврста градба со гумена заштита.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.625,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Уред за мерење на секакви вредности, и за професионалци и за аматери. Стандарди за мерење: V/DC, V/AC, A/DC, A/AC. Индикатор за празна батерија. Цврста градба со гумена заштита.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка