Дигитален мултиметар VC130

1.016,00 ден.   Спореди

Робустна единица со рачна селекција на мерен опсег. VOLTCRAFT нуди по нешто за секој корисник и обем на соодветен уред. Од почетници до професионални модели, секогаш врвна технологија по стандардните ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.016,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Робустна единица со рачна селекција на мерен опсег. VOLTCRAFT нуди по нешто за секој корисник и обем на соодветен уред. Од почетници до професионални модели, секогаш врвна технологија по стандардните цени. Серијата VC100 е наменета за сите мерни задачи во домаќинството, како и надвор од него. Дури може да се вршат и професионални задачи до 250 V.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка