Дигитален Мултиметар FLUKE 116 CAT III 600 V

24.544,00 ден.   Спореди

Fluke 116 е замислен за (HVAC) техничари за грејна вентилација, климатизација. Има се што е потребно во еден HVAC метар вклучувајќи температурни и “microamp” мерења како и проблеми при исклучување со ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 24.544,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Fluke 116 е замислен за (HVAC) техничари за грејна вентилација, климатизација. Има се што е потребно во еден HVAC метар вклучувајќи температурни и “microamp” мерења како и проблеми при исклучување со HVAC опрема.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка