Дигитален мини тајмер

708,00 ден.   Спореди

Иако помал од многу други тајмери, овој дигитален тајмер е идеален за Вашиот дом. Прецизен е бидејќи е изработен во дигитална технологија и згоден за автоматско вклучување/исклучување на апаратит...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 708,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Иако помал од многу други тајмери, овој дигитален тајмер е идеален за Вашиот дом. Прецизен е бидејќи е изработен во дигитална технологија и згоден за автоматско вклучување/исклучување на апаратите во Вашето домаќинство. Со 140 вклучувања/исклучувања неделно, овој тајмер остава впечаток дека некој сепак е дома. Вградените NiMH батерии овозможуваат  сочувување на внесените податоците.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка