ДИГИТАЛЕН МЕРАЧ НА ЗВУК SL-50

1.770,00 ден.   Спореди

Со своето автоматското избирање на мерно подрачје и со веќе поставените параметри, овој уред Ви овозможува брзо и едноставно мерење на нивото на звукот- со линерано мерење на фреквенцијата (dBC). Идеа...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.770,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со своето автоматското избирање на мерно подрачје и со веќе поставените параметри, овој уред Ви овозможува брзо и едноставно мерење на нивото на звукот- со линерано мерење на фреквенцијата (dBC). Идеален за едноставно мерење на звуци од околината или од други извори на звук.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 4 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

Уредов дали го имате на залиха . 070212929 Драган