ДИГИТАЛЕН КОМПАС

1.618,00 ден.   Спореди

Со овој дигитален компас секогаш ќе го најдете Вашиот пат, дури и во темница! Благодарение на сино осветлениот екран, секогаш јасно ќе ги читатате саканите податоци. Освен компас, оваа направа има и р...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.618,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со овој дигитален компас секогаш ќе го најдете Вашиот пат, дури и во темница! Благодарение на сино осветлениот екран, секогаш јасно ќе ги читатате саканите податоци. Освен компас, оваа направа има и ред други корисни функции како што се приказ на саат, штоперица, термометар и либела.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка