Дигитален компас со висиномер

Дигитален компас со висиномер

2.832,00 ден.   Спореди

Дигитален компас кој Ви нуди 16-степен приказ на дисплеј и прилагодување на деклинацискиот агол.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.832,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дигитален компас кој Ви нуди 16-степен приказ на дисплеј и прилагодување на деклинацискиот агол.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка