Дигитален инфо панел

1.363,00 ден.   Спореди

Овој дигитален инфо панел ви ги дава сите клучни податоци. На главниот екран можете да ја прочитате насоката на вашето движење преку компасот на нумеричкото поле. Тука исто така е прикажан датумот, вр...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.363,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој дигитален инфо панел ви ги дава сите клучни податоци. На главниот екран можете да ја прочитате насоката на вашето движење преку компасот на нумеричкото поле. Тука исто така е прикажан датумот, времето и денот од неделата. На долниот екран е прикажана внатрешната и надворешната температура. Овие екрани можат да се истакнат во сина боја со притискање на едно копче. Минималната и максималната температура можат да се зачуваат преку меморијата. Инфо-централата исто така содржи и предупредување од мраз преку LED, и може да функционира како будилник.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 9 години

од blagoj bbrnzevski@yahoo.com