ДИГИТАЛЕН ИНВЕРТОР VOLTCRAFT SWD-600/12

24.839,00 ден.   Спореди

Дигитален инвертор со конвенционален синусоидално наизменичен напон. Дури и при најчуствителни оптоварувања овозможува лесно управување. Микропроцесорски контролираната електроника ги следи важните па...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 24.839,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дигитален инвертор со конвенционален синусоидално наизменичен напон. Дури и при најчуствителни оптоварувања овозможува лесно управување. Микропроцесорски контролираната електроника ги следи важните параметри: стабилен излезен напон, фреквенција и влезен напон. Функцијата на standby ја намалува потрошувачката на енергија дури и до минимум, ако е вклучен уредот кога се активира поврзаниот потрошувач.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка