ДИГИТАЛЕН ВГРАДБЕН МОДУЛ VOLTCRAFT DVM-330 DC

1.534,00 ден.   Спореди

Модул со димензии DIN за инсталирање во уреди во лабораториски апарати и контролни панели со димензии од 72 x 36 mm и со висина на цифра од 14 mm. Предупредување за празнење на батерија, зачувување на...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.534,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Модул со димензии DIN за инсталирање во уреди во лабораториски апарати и контролни панели со димензии од 72 x 36 mm и со висина на цифра од 14 mm. Предупредување за празнење на батерија, зачувување на податоци, опции на дисплеј за следниве единици: °C, °F, V, A, µ, m, M, k, O и светло во позадина.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка