ДИГИТАЛЕН БРОЈАЧ 240

1.003,00 ден.   Спореди

Шестцифрен дигитален панел за одбројување напред/назад со ДИН димензии со можност за инсталација во електрично напојување, лабораториска опрема и технички инструменти. Стандарден модул со ДИН димензии...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.003,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шестцифрен дигитален панел за одбројување напред/назад со ДИН димензии со можност за инсталација во електрично напојување, лабораториска опрема и технички инструменти. Стандарден модул со ДИН димензии од 48 x 24 mm и 10 mm висина на цифри.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка