Дигалка со вакуум

413,00 ден.   Спореди

За работа со тешки плочи, на пример од мермер или стакло. Поволно за отстранување на мали вдлабнатини во школката на автомобилот.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 413,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За работа со тешки плочи, на пример од мермер или стакло. Поволно за отстранување на мали вдлабнатини во школката на автомобилот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка