Детектор на гас GD-3000

3.068,00 ден.   Спореди

Детекторот на гас DG-3000 е мошне чувствителен предупредувачки систем за брза и лесна детекција на истекување на гас. Наменет е за детекција на природен гас и пропан. Со него лесно ќе детектирате...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.068,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Детекторот на гас DG-3000 е мошне чувствителен предупредувачки систем за брза и лесна детекција на истекување на гас. Наменет е за детекција на природен гас и пропан. Со него лесно ќе детектирате истекување на гасот од Вашата кампинг-боца, гасно лемило или шпорет на гас. Напојуван од батерии, овој детектор на гас секогаш ќе Ви биде при рака и ќе Ви даде визуелен и звучен аларм за присуство на гас.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка