Детектор за метал

4.602,00 ден.   Спореди

Изгубени клучеви или пари во тревата или снег! Ние го нудиме решението за брзо пронаоѓање на изгубените предмети. Едноставен за работа, детектор за метал со внатрешен звучник и приклучок за слушалки.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.602,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Изгубени клучеви или пари во тревата или снег! Ние го нудиме решението за брзо пронаоѓање на изгубените предмети. Едноставен за работа, детектор за метал со внатрешен звучник и приклучок за слушалки.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка