ДЕТЕКТОР ЗА ДВИЖЕЊЕ 2

2.242,00 ден.   Спореди

Безжичен детектор за движење HX тип, со агол на детекција од 20° вертикално и агол од 110° хоризонтално во растојание од 10 m. Само за внатрешна употреба!


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.242,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Безжичен детектор за движење HX тип, со агол на детекција од 20° вертикално и агол од 110° хоризонтално во растојание од 10 m. Само за внатрешна употреба!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка