Депилатор 2 во 1

950,00 ден.   Спореди

Депилатор 2 во 1
-Безжичен со батерија + мрежно напојување
- Две брзини
- Одвоиви глави за лесно чистење
- 8-16 саата полнење
- Идеална торбичка за патување
- Јасту...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 950,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Депилатор 2 во 1
-Безжичен со батерија + мрежно напојување
- Две брзини
- Одвоиви глави за лесно чистење
- 8-16 саата полнење
- Идеална торбичка за патување
- Јастуче за пилинг
Производител:
Бира Шифра:
BIR586

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 2 недели

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

In this case, prescription hormone therapy without close monitoring by a medical practice lead to toxic and life threatening levels of testosterone clomid without prescriptions mexico
Сродни производи