ДЕЛОВИ ЗА ШЛЕПУВАЊЕ 2,5 T SNAP IN

3.009,00 ден.   Спореди

За возила со тежина до 2500 кг. Деловите се прикачуваат во соодветните отвори на возилото.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.009,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За возила со тежина до 2500 кг. Деловите се прикачуваат во соодветните отвори на возилото.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка