Деловен и правен речник

630,00 ден.   Спореди

Година на издавање: 2008 Автор: Зозе Мургоски Наслов на оригиналот: Деловен и правен речник  Јазик на оригиналот: англиско/македонски Број на страни: 373 Фонд на зборови: 20. 000 збора Корица: ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тримакс http://www.3maks.com/   Детали 630,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Година на издавање: 2008 Автор: Зозе Мургоски Наслов на оригиналот: Деловен и правен речник  Јазик на оригиналот: англиско/македонски Број на страни: 373 Фонд на зборови: 20. 000 збора Корица: мека   Речникот обработува над 20 000 актуелни зборови и изрази од трговија, берзанско работење, маркетинг, менаџмент ,банкарство, интернет, е-тргување, право итн. Неопходни за успешно водење на деловна комуникација на англиски или македонски јазик . број на страни: 373

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка