Декоративен LED светлечки сет

1.721,00 ден.   Спореди

LED светлечки сет со резервно стакло и резервен LED фенер.Атмосферски фенери со трепкачки неонски свеќи и долг рок на траење.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.721,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LED светлечки сет со резервно стакло и резервен LED фенер.Атмосферски фенери со трепкачки неонски свеќи и долг рок на траење.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка