ДЕКОРАТИВЕН СВЕТЛЕЧКИ ТРАНСФОРМЕР SLT5-12VS

1.180,00 ден.   Спореди

Овој трансформер овозможува поврзување на систем со 6 LED ленти на 0,8 w.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.180,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој трансформер овозможува поврзување на систем со 6 LED ленти на 0,8 w.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка