Дегустација на вино во Попова кула - Testing a wine in Popova kula

600,00 ден.   Спореди

Taste any of 5 wine types with snack of sliced ham, cheese and delights. Price is for 1 person. Restaurant Popova Kula is in Demir Kapija Valley, and offers wonderful view on surroundings, excellent a...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Резервирај ме http://rezervirajme.com/ Детали 600,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Taste any of 5 wine types with snack of sliced ham, cheese and delights. Price is for 1 person. Restaurant Popova Kula is in Demir Kapija Valley, and offers wonderful view on surroundings, excellent ambient of restaurants and mixture of elegance and tradition.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка